מה מספרים עלינו?

קבלו טעימה מה הלקוחות שלנו חושבים אחרי עבודה איתנו

“…מקרית שמונה ועד אילת…”
תזיזו / עדן בן זקן

קבלו טעימה מה הלקוחות שלנו חושבים אחרי עבודה איתנו

סוכנות סחוגל מעניקה שירותים לבעלי עסקים מפורטוגל ועד אילת

ניהול תוכן ומדיה, כתיבת תוכן לאתרים, עריכת מוצרים דיגיטליים, עריכת סרטונים

הרצאות לבעלי עסקים לבניית אסטרטגיה שיווקית אורגנית חריפה

ויצירת מאמות בעסקים לעבודה מהבית מבלי להזניח את האימהות

מה מספרים עלינו

שירטל היקרה, זו הייתה זכות עבורי להכיר אותך ולעבוד עמך את אשת מקצוע יוצאת דופן חריפה, עם יכולות גבוהות מקצועית ומקפידה על כל פרט ופרט בעלת ידע ונסיון רב ומעל הכל יוצרת מרחב עבודה נעים ומכבד. סיימנו את כתיבת התוכן לאתר שלי אך בפתח פרוייקטים נוספים שייזמנו לנו עבודה משותפת תודה רבה מעריכה מאוד.

ד"ר אורלי ירוסלבסקי
פסיכותרפיסטית, מטפלת רגשית ומנטורית לנשים
טוב..אין דברים כאלה!!! וואו וואו וואו איזה שירות, איזו מקצועיות, לא סתם שיווק עם פלפל, שירטל התותחית מנהלת תוכן ומדיה עם אש בעיניים ואש בנשמה. שירטל את מדהימה ותודה ענקית על כל מה שאת עושה עבורי, המקצועיות שלך עולה מעל כל הציפיות, השירות המדהים, ההבנה לעומק נשמתי, והסבלנות אוי הסבלנות שלך שמצילה אותי כל פעם מחדש חח אוהבת אותך יקרה שאת❤
ליאת סלמה
יועצת עסקית ופיננסית
מלבד העובדה ששירטל היא אשה מדהימה, אנרגטית וביצועיסטית, היא מהירת מחשבה , בעלת אושר שפתי וכשרון כתיבה, יודעת להתאים את עצמה לצרכיו של הלקוח ולשפה בא הוא מדבר עם לקוחותיו ברשתות החברתיות. אחרי היכרות קצרה, שירטל הבינה מה הצורך שלי ועיצבה לי דף נחיתה מעוצב ומסוגנן היטב. אני ממליצה על שירטל בחום!!!
נטע בכר
מלווה התפתחותית ויועצת שינה

רוצים להוסיף פלפל לחיים ולעסק שלכם?

אתם יכולים להמשיך לעשות את העבודה הזו לבד להמשיך לחלק את היום שלכם בין השיווק, למכירות, לאדמיניסטרציה למה להמשיך לעבוד קשה כשאפשר להוציא למיקור חוץ שעושה את העבודה טוב כמוכם ואפילו טיפה יותר הרי אף אחד לא יכתוב תוכן טוב כמוכם – אבל רק בשביל הכיף תעשו לי טלפון ותראו מה סחוגל יכולה לעשות עבורכם בשיחה של 10 דקות.

דילוג לתוכן