המדריך בדרך אלייך!

גשי לתיבת האימייל שלך ותתחילי ליישם את העקרונות שיניעו אותך מהר ומדויק יותר לעבר התוצאות העסקיות שאת חולמת!

נעים מאוד

שירטל - עושה עסקים ב'טיקי טאקה'

עולם הריקוד והמשחק היו חלק בלתי נפרד ממני עוד לפני שהגעתי לגיל 10.
חוגים, תצוגות אופנה והצגות בסלון הבית, מופעי סוף שנה, טקסים משם לגיל העשרה בן הנחתי אירועים, השתתפתי בשליחויות של מדינת ישראל לארה”ב וצרפת, אל גילאי ה-20 בהם הייתי נציגת הסטודנטים, דבר התלמידים בקורסים שונים בהם לקחתי חלק מיזמות עסקית לבעלות עסקים מבית מייקרופיי, קורס יזמות בנדל”ן ומסחר בשוק ההון מבית מכללת מגמות, הדרכות שונות שעשיתי עוד מתקופת הצופים, מד”צים, חונכויות פר”ח ועד היום בהדרכת הריקודים שאני עושה מאז 2010. זה תמיד נמצא שם.

את החיים העסקיים שלי התחלתי מיד אחרי הצבא, החזקתי משרה כשכירה כמעט תמיד לצורך “הביטחון” הפיקטיבי כדי שאוכל לישון טוב יותר בלילה, ואת הייעוד שלי הגשמתי בעסקים השונים שפתחתי, סגרתי, הקמתי ונכשלתי.

פתחתי את סוכנות השיווק שלי שהתבססה על ניסיוני כשכירה ב-12 השנים שקדמו לרגע הזה, הבעה בכתב ובסרטונים את מה שעסקים רוצים לשדר לקהלים השונים שלהם במגוון הפלטפורמות. המשכתי בהדרכת הריקודים רק שהפעם פיתחתי את התחום בגליל העליון וסיימתי שנה שלמה של חוג למשחק בלהבות הבשן בבית הספר של קארין מרום.

ואז הבנתי את הקשר בין העולמות שאני הכי אוהבת ומחוברת אליהם: ריקוד ומשחק, לבין עסקים וניהול. מפה נולדה תכנית הליווי ‘עסקים בטיקי טאקה’ שבה אני עוזרת לבעלות עסקים לשווק, למכור ולנהל טוב יותר, דרך הריקוד והמשחק ככלי וחוויה.

זה מה שאני עושה מאז ועד היום, חיה את החיים שאני רוצה, שואפת והכי אוהבת לחיות מנטורית שמלווה בעלות עסקים למקום שבו הן רוצות להיות ביעילות, מהירות ונחישות.

דילוג לתוכן