כיצד להניע את עצמך
ואת העסק ביצירתיות
לעבר התוצאות שאת רוצה?

מחיר התקיעות והעמידה במקום

עסק זה משהו שכל הזמן נמצא בתנועה, או שהוא נע קדימה או שהוא נע לאחור, הוא לא עומד במקום. אנשים לעומת זאת, כן יכולים להיות תקועים וכשאנחנו מבינות שאנחנו זה העסק, אז אנחנו אלה שתוקעות את העסק או נעות איתו לאחור.

כבר הרבה שנים שאני עובדת עם עסקים בכל מיני דרכים, בין אם בסוכנות התוכן שלי, סחוּגֶל – תוכן ומדיה עם פלפל, בין אם בנטוורקינג, במנטורינג ובין אם בתכנית הליווי ‘עסקים בטיקי טאקה’ – מה שאני רואה לאורך כל השנים באופן גורף, זה נשים תקועות ובעלות עסקים שנעות לאחור.

למה אני מתכוונת כשאני אומרת תקועות? לזה שאני שומעת מבעלות עסקים את אותן דרכי פעולה, אותה שגרה עסקית, אותו שיווק ותוכן, אותן טקטיקות מכירה ואותן שיטות ניהול, ובסוף – אותן תוצאות לא מספקות וחוסר ריגוש בעשייה העסקית.

אחרי 14 שנים של עשייה עסקית הבנתי שהכוח שלי, שהDNA שלי הוא בכלל בעשייה הנוספת והמקבילה שלי: ריקוד ומשחק. ורק אחרי 14 שנים הבנתי את מהות החיבור והמשיכה שלי גם לעולם העסקים – בשניהם אני רוקדת, משחקת ונעה באנרגיה שמטעינה אותי ומובילה אותי לתוצאות.

כמי שחיה את עולם הריקוד והמשחק ומבינה את הכוח והעוצמה של תנועה ואנרגיה הבנתי שהדרך שלי להמשיך לעזור לעסקים היא דווקא דרך המקומות האמנותיים האלה: ריקוד ומשחק, וסוף סוף הצלחתי לחבר אותם לכל בעלת עסק ודרכם להביא לבעלות עסקים ערך מוסף בשיווק, במכירות ובניהול (דברים שאני עושה כבר שנים רבות).

מפה נולדה התכנית “עסקים בטיקי טאקה”

עסקים ב'טיקי טאקה'

תכנית ליווי עסקית ושיווקית ראשונה מסוגה לבעלות עסקים המשלבת את עולם הריקוד והמשחק ככלי ליצירתיות, הנעה לפעולה, יצירת תוכן ושיווק אותנטי בעשייה העסקית!

נדבר שיווק, מכירות, ניהול, פיננסים ותזרים, וכל הדברים המהותיים להתקדמות עסקית והשגת תוצאות, אך נדבר אותם דרך ריקוד ומשחק ונלמד להביא את עצמנו לידי ביטוי, להיות אותנטיים, לחשוב יצירתי ולפרוץ גבולות וחסמים כדי לנוע מהר יותר, להשיג תוצאות טובות יותר ולהרוויח הרבה יותר!

איך זה עובד?

תכנית הליווי משלבת ליווי אישי יחד איתי, ליווי קבוצתי ומאגר תוכן דיגיטלי!

תכנית הליווי מוצעת ל-3 או 6 חודשי ליווי לפי בחירתכם!

ליווי אישי

בכל חודש נקיים 2 פגישות אישיות לאסטרטגיה עסקית מעשית ומותאמת לעסק שלכן.

ליווי קבוצתי

נקיים 2 מפגשי קבוצה בזום (כל חודש):
1. מפגש חווייתי המשלב ריקוד ומשחק.
2. מפגש תוכן בתחומי השיווק, מכירות וניהול.

מאגר דיגיטלי

כל התוכן שלי יהיה לכם נגיש לאורך כל הדרך ותמיד תוכלו ללמוד שיווק, מכירות וניהול בצורה מעמיקה ויסודית.

איך עובדת השיטה בתכנית?

כל חודש מתמקד בנושא אחר:

חודש 1
לרקוד את העסק
שיווק ותוכן

נטמיע אסטרטגיות שיווק יצירתיות ונלמד אותן גם דרך סדנת ריקוד מיוחדת שתגרום לכן להביא את עצמכן לידי ביטוי, להיות אותנטיות יותר ויצירתיות יותר!

חודש 2
לשחק את העסק
מכירות ופיננסים

נבין את עולם המכירות והפיננסים דרך סדנת משחק חווייתית שתגרום לכן להתחבר לעולמות האפורים האלה דרך משקפיים חדשות ואפילו תגרום לכן לאהוב את המכירות והפיננסים בעסק!

חודש 3
לנהל את העסק
אפקטיביות ויעילות

נלמד ונטמיע דרכי ניהול חדשות אפקטיביות יותר שיעזרו לכן להגיע לרווחיות גבוהה יותר ויראו לכן איך אפשר לנהל ולג'נגל בעסק ובחיים בין כל המשימות במקסימום אנרגיה ותנועה!

מוכנה להניע את העסק מהר ויעיל יותר?

הרשמי כאן למטה לשיחת התאמה לתכנית

על מה אנחנו עובדות בתכנית?

על שלושת היסודות של העסק:
שיווק, מכירות, ניהול

שיווק

איך להביא את עצמי ואת העסק שלי לידי ביטוי מדויק באמצעות התוכן והמסרים שלי ובכך למגנט אליי את קהל הלקוחות הרלוונטי לי? ניצור את תשתיות השיווק: מצגות, דפי נחיתה, מאמרים ותוכן לאתר ועוד.

נלמד להשתמש בכלי AI - בינה מלאכותית בפעילות השיווקית השוטפת.

מכירות

איך להביא את עצמי ואת העסק שלי לידי ביטוי בתהליכי המכירה ולהצליח להשפיע על הלקוחות שלי ובכך למכור את השירות והמוצרים שלי בלי מאמץ, בלי "שכנוע" ובלי להתבלבל וללכת סחור סחור בכל שיחת מכירה.

ניהול

איך להצליח לנהל את עצמי, את הזמן שלי, את האנרגיה שלי ואת העסק שלי בצורה אפקטיבית, יעילה, יצירתית וחכמה ובכך להיות הרבה יותר רווחית, עם הרבה זמן פנוי ביומן ולא סתם עומס ובלאגן - וליהנות הרבה יותר!

עם מה תצאי בתום התכנית?

תכנית שיווק ותוכן

לא רק שתצאי עם אסטרטגיית שיווק ותוכן ברורה לכל פלטפורמה, אלא גם תדעי איך לייצר באופן שוטף תוכן אותנטי, מקורי ויצירתי שנוגע בקהל בצורה מושלמת!

תהליכי ותסריטי מכירה

לא רק שיהיו לך תהליכי מכירה ברורים ותסריטים שמדויקים לאופי ולסגנון שלך, אלא גם תדעי למכור בטבעיות ואותנטיות
בלי להתאמץ

סיסטמים של ניהול

יהיו לך תשתיות לניהול העסק כך שתוכלי לנוע במרחב הזה ב'טיקי טאקה' בלי להיתקע על דברים, בלי להתעכב, ופשוט להגיע לתוצאות משמעותיות יותר מהעסק!

שאלות ותשובות

"מה הקשר בין ריקוד ומשחק לבין עסקים?"

ריקוד ומשחק הם חלק בלתי נפרד ממני מגיל צעיר, כך גם עסקים. עם הזמן הבנתי שהמשיכה שלי לשניהם היא כי בשניהם אני מביאה את עצמי לידי ביטוי באותה צורה. כמו בריקוד ומשחק, כך גם בעסקים - אנחנו נדרשים להביא את עצמנו בצורה הכי אותנטית ולדעת לשים את היכולות והמתנות שלו בפרונט של העסק ובכך להצליח להשפיע על הקהל. אותו הדבר בדיוק בריקוד ומשחק.

"התכנית מתמקדת גם בתוצאות עסקיות?"

בטח! בסופו של דבר אנחנו כאן כדי לקדם ולפתח את העסק, והגישה והשיטה שאני מביאה הם רק כלים לעזור לנו להצליח הרבה יותר בעסקים ולשפר את התוצאות והרווחים בעסק.

"יש גם זמינות אישית לאורך כל התקופה?"

זה חלק בלתי נפרד מהתהליך. כשעושים תהליך של התפתחות עסקית ואישית מבינים שבדרך תמיד עולות דילמות חדשות, אתגרים חדשים, שאלות, מחשבות - וכל אלה חייבים לקבל מענה מיידי. לכן אני זמינה עבורך לכל אורך הדרך.

"לאיזה עסקים
זה מתאים?"

בעלות עסקים שרצות עם העסק כבר תקופה, מכירות את עולם הדיגיטל לפחות היכרות קצרה, ומרגישות שלא משנה כמה דברים הן עושות, אם הן מצליחות לקום מהספה בכלל, התוצאות לא מגיעות באותה עוצמה וההכנסות לא הופכות לרווחים, רק לסגירת הוצאות.

"לאיזה תחומים
זה מתאים?"

בעלות עסקים שנותנות שירותים כמו מאמנות, יועצות, מטפלות או מוכרות מוצרים בעבודת יד כאחד. כי בסופו של דבר, את העסק.

יש לך עוד שאלות?

מוזמנות להשאיר פרטים בטופס ואחזור אליכן עם מענה לכל שאלה ודילמה!

נעים מאוד

שירטל - עושה עסקים ב'טיקי טאקה'

עולם הריקוד והמשחק היו חלק בלתי נפרד ממני עוד לפני שהגעתי לגיל 10.
חוגים, תצוגות אופנה והצגות בסלון הבית, מופעי סוף שנה, טקסים משם לגיל העשרה בן הנחתי אירועים, השתתפתי בשליחויות של מדינת ישראל לארה”ב וצרפת, אל גילאי ה-20 בהם הייתי נציגת הסטודנטים, דבר התלמידים בקורסים שונים בהם לקחתי חלק מיזמות עסקית לבעלות עסקים מבית מייקרופיי, קורס יזמות בנדל”ן ומסחר בשוק ההון מבית מכללת מגמות, הדרכות שונות שעשיתי עוד מתקופת הצופים, מד”צים, חונכויות פר”ח ועד היום בהדרכת הריקודים שאני עושה מאז 2010. זה תמיד נמצא שם.

את החיים העסקיים שלי התחלתי מיד אחרי הצבא, החזקתי משרה כשכירה כמעט תמיד לצורך “הביטחון” הפיקטיבי כדי שאוכל לישון טוב יותר בלילה, ואת הייעוד שלי הגשמתי בעסקים השונים שפתחתי, סגרתי, הקמתי ונכשלתי.

פתחתי את סוכנות השיווק שלי שהתבססה על ניסיוני כשכירה ב-12 השנים שקדמו לרגע הזה, הבעה בכתב ובסרטונים את מה שעסקים רוצים לשדר לקהלים השונים שלהם במגוון הפלטפורמות. המשכתי בהדרכת הריקודים רק שהפעם פיתחתי את התחום בגליל העליון וסיימתי שנה שלמה של חוג למשחק בלהבות הבשן בבית הספר של קארין מרום.

ואז הבנתי את הקשר בין העולמות שאני הכי אוהבת ומחוברת אליהם: ריקוד ומשחק, לבין עסקים וניהול. מפה נולדה תכנית הליווי ‘עסקים בטיקי טאקה’ שבה אני עוזרת לבעלות עסקים לשווק, למכור ולנהל טוב יותר, דרך הריקוד והמשחק ככלי וחוויה.

זה מה שאני עושה מאז ועד היום, חיה את החיים שאני רוצה, שואפת והכי אוהבת לחיות מנטורית שמלווה בעלות עסקים למקום שבו הן רוצות להיות ביעילות, מהירות ונחישות.

דילוג לתוכן